Konsolidace půjček a vyplacení exekuce

Zdálo se vám ideální si půjčit? Bylo vám poskytnuto hned několik půjček u bank a nebankovních společností? Možná vám to přišlo jednoduché a nyní se držíte za hlavu, jak všechny ty platby zvládnout včas a bez zbytečných sankcí. Pokud hledáte výhodné řešení, jak se vyvarovat dalších problémů, zkuste sloučení půjček – několik půjček se promění na jednu, která budou součtem zůstatků stávajících úvěrových produktů.

Konsolidace snadno a profesionálně
Vaše půjčky, úvěry a hypotéky platíte již delší dobu a zmáhá vás součet jednotlivých splátek? V případě konsolidace půjček si pomůžete nejen v oblasti úřadování, ale očekávejte menší platbu na půjčku.Menší splátka na půjčku získanou díky konsolidaci je výrazná hlavně u půjček, které jste již nějakou dobu spláceli, protože pravidelná splátka je předem daná a platí se stejná částka po celou dobu existence půjčky. Nižší splátku získáte také v případech, kdy se bude půjčka platit na více let než původní sumy.

Konsolidace půjček je možná v částkách od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Splatnost se dá prodloužit až na 20 let. Za nově poskytovanou půjčku budete ručit nemovitostí. Nebudete potřebovat doklady o příjmu, ručitele a ani se nebude nahlížet do registru dlužníků.Rychlá pomoc při exekuci
Nezvládáte vaše dluhy? Každý moment čekáte exekutora za dveřmi a budete se muset rozloučit se svým majetkem? Ještě se nevzdávejte a informujte se o možnostech vyplacení exekuce. Férová pomoc přijde od Záchranné půjčky, kde se dočkáte pomoci a vyřešení vaší složité situace. Pomoc přijde ve formě konsolidace vašich stávajících půjček a úvěrů. Získáte dokonce nižší úrok než v bance a splácení bude rozloženo až na maximálně dvacet let. Na vyplacení exekucí obdržíte novou půjčku, kterou bude nutné zajistit nemovitostí. Za posouzení nebudete platit žádné poplatky předem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *