Konsolidace půjček a vyplacení exekuce

Zdálo se vám ideální si půjčit? Bylo vám poskytnuto hned několik půjček u bank a nebankovních společností? Možná vám to přišlo jednoduché a nyní se držíte za hlavu, jak všechny ty platby zvládnout včas a bez zbytečných sankcí. Pokud hledáte výhodné řešení, jak se vyvarovat dalších problémů, zkuste sloučení půjček – několik půjček se promění na jednu, která budou součtem zůstatků stávajících úvěrových produktů.

Konsolidace snadno a profesionálně
Vaše půjčky, úvěry a hypotéky platíte již delší dobu a zmáhá vás součet jednotlivých splátek? V případě konsolidace půjček si pomůžete nejen v oblasti úřadování, ale očekávejte menší platbu na půjčku.Menší splátka na půjčku získanou díky konsolidaci je výrazná hlavně u půjček, které jste již nějakou dobu spláceli, protože pravidelná splátka je předem daná a platí se stejná částka po celou dobu existence půjčky. Nižší splátku získáte také v případech, kdy se bude půjčka platit na více let než původní sumy.

Konsolidace půjček je možná v částkách od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Splatnost se dá prodloužit až na 20 let. Za nově poskytovanou půjčku budete ručit nemovitostí. Nebudete potřebovat doklady o příjmu, ručitele a ani se nebude nahlížet do registru dlužníků.Rychlá pomoc při exekuci
Nezvládáte vaše dluhy? Každý moment čekáte exekutora za dveřmi a budete se muset rozloučit se svým majetkem? Ještě se nevzdávejte a informujte se o možnostech vyplacení exekuce. Férová pomoc přijde od Záchranné půjčky, kde se dočkáte pomoci a vyřešení vaší složité situace. Pomoc přijde ve formě konsolidace vašich stávajících půjček a úvěrů. Získáte dokonce nižší úrok než v bance a splácení bude rozloženo až na maximálně dvacet let. Na vyplacení exekucí obdržíte novou půjčku, kterou bude nutné zajistit nemovitostí. Za posouzení nebudete platit žádné poplatky předem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *