Oddlužení a osobní bankrot

servebannerPotýkáte se s dluhy, které nezvládáte splácet? Máme pro vás řešení!

V posledních letech zdražuje kde co. Ať už jsou to ceny energií, vody, benzinu nebo potravin, či služeb, které každodenně využíváme. Na druhé „straně barikády“ stojí platy zaměstnanců, které na rozdíl od cen rozhodně nerostou. Ba právě naopak. A to dostává spoustu rodin i jednotlivců do tíživé finanční situace, ve které se jeví jako jediné možné řešení půjčka. Co ale dělat, když vypůjčené prostředky dojdou? Spousta rodin sáhne po půjčce další a tím se dostává do nezáviděníhodných situací, o kterých píšeme v tomto článku.Jedna půjčka lepí druhou, věřitel střídá jiného. Když se k nepříjemné finanční situaci přidají ještě zdravotní komplikace nebo výpověď jednoho z manželů, další problém je na světě. Z čeho hradit splátky? A kde si půjčit, když jsme všechny dosavadní možnosti již vyčerpali? Na tyto otázky hledají dlužníci odpověď marně. A aby toho nebylo málo, v jejich poštovních schránkách se začínají množit upomínky od věřitelů, kteří vyhrožují exekucí…

Oddlužení a osobní bankrot – je to i váš případ?

Že se ve výše uvedených řádcích poznáváte? Pak nepřestávejte číst dál. Máme řešení vaší tíživé ekonomické situace i narůstajících dluhů. Pokud využijete služeb společnosti KETON, může vám být odpuštěno až 70 % z celkové dlužné částky! Vaše dluhy již nebudou dále narůstat a vy můžete večer klidně usínat s pocitem, že se u vás jednoho rána neobjeví exekutor s páskou žlutých polepek v rukou.  Řešením vaší situace může být oddlužení, neboli osobní bankrot. Co si pod tímto pojmem představit a komu je vlastně určen?

Oddlužení a osobní bankrot ve zkratce:

 • Legální způsob oddlužení fyzických osob
 • Schválen insolvenčním zákonem 1. ledna 2008
 • Stačí splatit 30 % svých dosavadních závazků
 • Vaše dluhy ani úroky z prodlení dále nenarůstají
 • Vyhlásit osobní bankrot je možné podáním žádosti k příslušnému soudu
 • V případě schválení oddlužení je nutno během pěti let splatit své závazky nebo alespoň jejich 30 % hodnotu

Komu je osobní bankrot určen?

Vyhlásit osobní bankrot nemůže jen tak někdo. Pro oddlužení platí tři zásadní podmínky. Mezi ty patří skutečnost, že dlužník má dva nebo více věřitelů, je v prodlení se splacením závazku alespoň 30 dnů a své závazky není schopen plnit (dostal se do platební neschopnosti). Pokud tyto tři podmínky splňujete, můžete uvažovat o oddlužení. Samotný proces je však velmi náročný a zdlouhavý. Pokud chcete, aby byla vaše šance na schválení žádosti o oddlužení 100 %, využije služeb firmy Keton!

Proč využít právě našich služeb?

 • 100 % úspěšnost podaných návrhů na oddlužení
 • Profesionálové s letitými zkušenostmi
 • Bezplatná informační schůzka
 • Stovky spokojených klientů, kteří začínají nový život bez dluhů
 • Nabízíme dohled insolvenčního správce vedeného v seznamu Ministerstva spravedlnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *