Nebankovní půjčky v Hradci Králové

stevepb / Pixabay

Kdekoliv, kdykoliv. Půjčky přes internet si dohodnete i na venkově, stejně jako ve větším městě. I proto jsou půjčky v Hradci Králové maximálně dostupné, stačí pár kliknutí a máte vyhráno, není třeba nikde pátrat nebo chodit po večerech s lucernou. Půjčte si na měsíc, ale klidně i na celých osm let. Záleží na Vás, možností na trhu je totiž tolik, že poptávka bude cele uspokojena. Nezřídka se pak stává, že nebankovní společnosti prostě vyjdou klientovi stoprocentně vstříc. Takže co více si ještě přát, že? Pokračování textu

Insolvenční zákon – úpadek a jeho formy

Insolvenční zákon - úpadek a jeho formyÚpadek je stěžejním pojmem insolvenčního zákona. Zákon nejdříve úpadek definuje a pak upravuje způsoby jeho řešení. Jedná se o stav určité nestandardní finanční situace konkrétní osoby, přičemž zákon rozlišuje postavení právnických osob a fyzických osob podnikatelů a fyzických osob nepodnikatelů.

Insolvenční zákon rozlišuje dvě základní formy úpadku – platební neschopnost a předlužení. Dále se používá i pojem tzv. hrozícího úpadku.
Pokračování textu