Oddlužení se zástavou

Nahromadily se vám závazky, které již nestačíte splácet? Po zaplacení všech splátek už vám nezbývá dost na běžný život, nemáte z čeho platit nájem ani za co si koupit jídlo? Obraťte se na nás, dokážeme vaši situaci vyřešit. Pokud např. nemáte příliš vysoký příjem, ale jste vlastníky nemovitosti nebo znáte někoho, kdo je za vás ochoten nemovitost jako zástavu poskytnout, je jednou z cest vedoucích k oddlužení, kterými se můžete vydat, i oddlužení se zástavou.

Proč právě oddlužení se zástavou?

Do potíží se splácením se dnes dostává stále více lidí. Známe řadu cest, které vedou z dluhové pasti a najdeme jednu i pro vás. Stačí, když nás napíšete pomocí online kontaktního formuláře, zavoláte nebo pošlete SMS. Zavoláme vám, domluvíme si s vámi schůzku, zanalyzujeme vaši situaci a doporučíme to nejlepší ze všech možných řešení.

Kdo je vhodným adeptem na oddlužení se zástavou

Oddlužení se zástavou může být schváleno žadateli, který již dosáhl 18 let věku. Horní věková hranice není stanovena, budeme ji posuzovat individuálně, např. podle výše poskytnuté finanční pomoci. Podmínkou však je, aby byl žadatel občanem ČR rovněž s trvalým pobytem na území republiky, pro cizince, byť s trvalým pobytem v České republice, není tento produkt určen. Vzhledem k poskytnutí zástavy dále nezkoumáme registry dlužníků a ve věci vašich příjmů se spokojíme s vaším čestným prohlášením.

Zástava

Zástavou při tomto způsobu oddlužení může být jakákoliv nemovitost na území České republiky. Může se jednat o rodinný dům, byt v soukromém vlastnictví, družstevní byt, chalupu, chatu, garáž, pozemek, les, vodní plochu či komerční prostory. Jak již bylo výše řečeno, nemusíte být sami vlastníky dané nemovitosti, pokud doložíte souhlas jejího majitele se zástavním právem.

Kolik a za kolik?

Protože si uvědomujeme, že vaše situace je již tak dosti náročná, nabízíme vám nejen úvodní informativní schůzku, na které zanalyzujeme vaši konkrétní situaci a navrhneme její řešení, zdarma, ale rovněž veškeré kroky vedoucí k vašemu oddlužení se zástavou jsou bez jakýchkoliv poplatků předem. Bez nutnosti nabídnout ručitele vám jsme na zástavu nemovitosti půjčit až 50% její likvidní ceny, a to v konkrétním rozmezí 100 000 – 5 000 000 korun. Úrok na tuto půjčku se stanovuje individuálně, a to v rozmezí 9 – 20% ročně nebo 3% měsíčně. Splatnost půjčky může být stanovena až na 10 let, přičemž po půl roce máte možnost jejího úplného doplacení.

Výhody oddlužení se zástavou

Při poskytnutí zástavy nemovitosti vám nabízíme šanci na nový život bez dluhů, stačí se jí jen chopit. Sloučením všech vašich závazků do jednoho si podstatným způsobem zvýšíte svou životní úroveň a zbavíte se strachu z neodbytných věřitelů a exekutorů, kteří vám mohou každou chvíli zabušit na dveře. Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Zkuste si přečíst nejčastěji kladené otázky k oddlužení.

Parametry oddlužení

 • od 100 000,- do 5 000 000,- Kč
 • splatnost až 10 let
 • úrok je 9 – 20 % ročně, nebo 3% měsíčně
 • 50% z likvidní ceny nemovitosti
 • bez poplatku předem
 • možnost doplacení po půl roce
 • bez ručitele

Žadatel

 • od 18 let do xxx (je na individuální posouzení)
 • občan ČR s trvalým pobytem
 • bez nahlížení do registrů
 • příjem může prohlásit

Nemovitost

 • RD, BYT, chata, chalupa, garáž, pozemek, družstevní byt, lesy a vodní plochy, komerční prostory
 • nemusí být ve vlastnictví žadatele na území ČR

Stačí kliknout zde a vyplnit formulář a my Vás sami kontaktujeme. Vyřízení bez jakýchkoli poplatků!