Rychlá půjčka od Credium

půjčka ihned od CrediumV životě se můžou bohužel stát i nečekané události, které nutně vyžadují finanční hotovost. Ne vždy však máme tyto peníze běžně k dispozici. Může jít o rozbitou pračku, sporák, ledničku či televizi. Peníze můžeme potřebovat na výměnu oken nebo pořízení nové střechy. Je mnoho událostí vyžadujících nečekaně peníze. Naštěstí existuje i finanční produkt, který je schopen všechny tyto problémy rychle vyřešit – je jím rychlá půjčka ihned.

Rychlá půjčka ihned je připravena splnit všechny Vaše finanční potřeby na www.nejlevnejsipujcka.cz. O rychlou půjčku zažádáte odesláním jednoduchého webového formuláře pro sjednání půjčky, ihned se dozvíte, zda byla Vaše půjčka schválena.

Po ověření vyplněných údajů a nahlédnutí do registru dlužníků Solus Vám přijde e-mailem, příp. Vám bude sdělena telefonicky, informace o potvrzení Vaší rychlé půjčky ihned, standardně se tak stane již do několika málo minut od odeslání Vaší žádosti.

Rychlá půjčka ihned je poskytována nebankovní společností Credium, a.s.

Credium, a.s. nabízí operativní řešení aktuálních potřeb svých klientů založené na mnohaletých zkušenostech s českým trhem a silným finančním zázemím v podobě mateřské společnosti Crédit Agricole Consumer Finance SA se sídlem ve Francii. Obě společnosti jsou členy jedné z nějvětších finančních skupin na světě Crédit Agricole.

Na pujcky-hned.cz také naleznete online kalkulačku pro výpočet výše splátek a doby splácení svojí rychlé půjčky ihned.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *